Project Manager ds. Wdrożeń | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół konsultantów HRK Engineering & Manufacturing jest dedykowany do rekrutacji w sektorze produkcji, przemysłu i R&D. Specjalizujemy się poszukiwaniu pracowników na stanowiska inżynierskie, managerskie i dyrektorskie. Na co dzień współpracujemy z zakładami produkcyjnymi i firmami, które dostarczają swoje produkty lub usługi do branży przemysłowej.

Dla naszego Klienta, producenta z branży budowlanej, poszukujemy osoby na interdyscyplinarne stanowisko:

Project Manager ds. Wdrożeń
województwo: pomorskie

Zadania:

  • Zarządzanie procesem wdrożenia nowych produktów do oferty.
  • Współpraca z działem R&D oraz Marketingu na etapie tworzenia koncepcji produktu.
  • Rozdział zadań w zespole produktowym, tworzenie harmonogramów procesu wdrożenia.
  • Współpraca z działem technologii, zakupów i produkcji (w ramach kilku zakładów produkcyjnych).
  • Wdrażanie linii oraz technologii pod nowe produkty.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziana branża budowlana/meblarska.
  • Mile widziane wykształcenie techniczne w obszarze technologii drewna, inżynierii materiałowej i pokrewne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Sprawność operacyjna w zarządzaniu projektami.
  • Umiejętności komunikacyjne umożliwiające sprawną współpracę z różnymi działami w organizacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (współpraca z dostawcami i zagranicznymi fabrykami).

Oferujemy:

  • Realny wpływ na kierunek rozwoju portfolio produktowego.
  • System premiowy uzależniony od realizacji wdrożeń.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie do kursów języka obcego (obejmujące rodzinę).
  • Pakiet relokacyjny.