Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Naszym Klientem jest firma developerska, zajmująca się budową i sprzedażą mieszkań oraz lokali usługowych z siedzibą w Skórzewie k. Poznania. W związku z rozbudową zespołu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości
województwo: wielkopolskie

Zadania:

  • Pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży mieszkań, domów i lokali biurowo-usługowych;
  • Prezentacja oferty, przygotowywanie wzorów dokumentów związanych ze sprzedażą nieruchomości;
  • Obsługa przedsprzedażowa i posprzedażowa wraz z pełnym obiegiem dokumentacji;
  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych;
  • Budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami;
  • Analiza konkurencji;
  • Raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości w firmie deweloperskiej ? min. 1-2 lata;
  • Znajomość lokalnego rynku nieruchomości oraz ustawy deweloperskiej;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność i kreatywność;
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji;
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa budowlanego;
  • Dobra znajomość programów MS Excel, MS Word;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę opartą na atrakcyjnych warunkach wynagrodzenia zasadniczego;
  • Motywujące zasady rozliczeń prowizyjnych za realizację stawianych celów;
  • Dynamiczne i przyjazne środowisko pracy;
  • Dodatkowe świadczenia benefitowe.