Digital Marketing Specialist | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK SSC/BPO specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do centrów usług wspólnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami z sektora SSC/BPO naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół SSC/BPO w HRK.

Digital Marketing Specialist
Wrocław

Zadania:

  • Stworzenie i realizacja strategii komunikacji online,
  • Budowa serwisu www, produktowych landing page?y, prowadzenie kampanii online
  • Wyreowanie strategii contentowej, opieka nad Social Media,
  • Efektywne wykorzystanie narzędzi SEO i SEM,
  • Obsługa stron www (CMS),
  • Wdrażanie nowych rozwiązań marketingowych za pomocą kanałów online,
  • Współtworzenie strategii komunikacji organizacji i generowanie komunikatów firmy.

Wymagania:

  • Około 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (dział marketingu, agencja interaktywna)
  • Znajomość rynku e-commerce i mediów społecznościowych,
  • Szeroka wiedza marketingowa i technik badawczych,
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii e-marketingowych oraz w działań contentowych,
  • Umiejętność zarządzania podwykonawcami i procesami wewnątrz działu,
  • Wysoka organizacja i samodzielność w pracy.

Oferujemy:

  • Pracę na nowych projektach- rebranding,
  • Samodzielność w działaniu i ciągły rozwój,
  • Premie kwartalne,
  • Prace w trybie stacjonarnym bądź hybrydowym,
  • Ciekawe benefity,
  • Kameralne środowisko pracy.