Inżynier Procesu | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Engineering & Manufacturing specjalizuje się w rekrutacji profesjonalistów na stanowiska związane z inżynierią i zastosowaniem technologii. Współpracujemy m.in. z dostawcami rozwiązań dla automatyki przemysłowej, elektrotechniki, robotyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej. Poszukujemy pracowników dla firm działających w branży motoryzacyjnej, lotniczej, chemicznej, elektroniki użytkowej, produkcji materiałów budowlanych, instalacji wentylacyjnej i grzewczej, systemów sanitarnych oraz tworzyw sztucznych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Inżynier Procesu
województwo: mazowieckie

Zadania:

  • Proponowanie, przeprowadzanie i koordynowanie testów technologicznych.
  • Inicjowanie zmian w procesie produkcyjnym oraz udział w ich wdrażaniu.
  • Koordynowanie prac związanych z tworzeniem oraz zmianami w projektach graficznych materiałów opakowaniowych (wdrażenie do produkcji we współpracy z zewnętrznymi podwykonawcami).
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy w zakresie usuwania problemów i wdrażania nowych rozwiązań.
  • Udział i/lub kierowanie zespołami  projektowymi.
  • Opracowywanie dokumentacji oraz przygotowywanie raportów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek mechanika, mechatronika.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej minimum 3 lata.
  • Doświadczenie w branży wyrobów medycznych i znajomość wymagań systemu ISO 13485 będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Znajomość narzędzi i metod do rozwiązywania problemów produkcyjnych.
  • Dobra umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Szkolenia oraz narzędzia niezbędne do pracy.
  • Skrócony tydzień pracy.
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Motywacyjny system premiowania.
  • Pakiet benefitów.