Senior Accountant | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK SSC/BPO specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do centrów usług wspólnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami z sektora SSC/BPO naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół SSC/BPO w HRK.

Senior Accountant
Poznań

Zadania:

  • Odpowiedzialność za miesięczną księgowość i sprawozdawczość zgodnie z US GAAP oraz sprawozdawczość statutową zgodnie z lokalnymi GAAP,
  • Przygotowywanie miesięcznych komentarzy do zmian ksiegowych oraz uzgodnień bilansowych przy użyciu OneStream,
  • Ścisła współpraca z działem FP&A EMEA w zakresie komentarzy do prognoz dla kluczowych obszarów księgowych,
  • Zapewnienie wsparcia dla rocznego audytu US GAAP oraz procesów przeglądu kwartalnego,
  • Bliska współpraca z zespołem podatkowym EMEA w zakresie rocznych obliczeń podatkowych, deklaracji CIS, przygotowania deklaracji VAT.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w raportowaniu zgodnie z MSSF i innymi europejskimi GAAP,
  • Znajomość Microsoft Office,
  • Mile widziana znjaomość SAP'a lub innego z systemów ERP.

Oferujemy:

  • Pracę w godzinach biurowych, z możliwością skrócenia piątego dnia pracy,
  • Job security - 12 miesięczną gwarancję stabilności zatrudnienia,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość tworzenia nowych struktur oraz doskonalenia swoich umiejętności.