Koordynator ds. prac montażowych | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Real Estate & Construction specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do firm z branży budownictwa i nieruchomości. Dzięki współpracy z czołowymi firmami sektora Real Estate & Construction naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół REC w HRK.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator ds. Prac Montażowych
miejsce pracy: Rumia

Zadania:

  • koordynowanie oraz nadzór prac zespołów montażowych;
  • współpraca z innymi działami firmy (m.in. dział handlowy, księgowość, logityka);
  • układanie harmonogramu prac;
  • kontakt z Klientem oraz Urzędem Dozoru Technicznego;
  • przygotowanie dokumentacji;
  • współtworzenie budżetu;
  • prowadzenie bazy kontrahentów;
  • rozliczanie premii monterów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane o kierunku budowlanym);
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • znajomość branży budowlanej - w tym obsługi maszyń i urządzeń technicznych;
  • doświadczenie w koordynowaniu prac monterskich;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • mile widziane doświadczenie w kontaktach z Urzędem Dozoru Technicznego;
  • zaangażowanie, pracowitość, zaradność, komunikatywność;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • konkurenycjne wynagrodzenie, a dodatkowo atrakcyjny system premiowy;
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon);
  • pakiet Benefitów (karta Multisport, opieka medyczna czy zajęcia językowe);
  • pracę w zgranym zespole przy ciekawych realizacjach.