Specjalista ds. Kontrolingu - umowa na 18 miesięcy | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji materiałów i systemów budowlanych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Kontrolingu

(umowa na 18 miesięcy)

lokalizacja: Warszawa

Zadania:

  • Udział w sporządzaniu raportów na potrzeby spółki w Polsce i grupy kapitałowej
  • Przygotowywanie analiz finansowych oraz analiz ad hoc
  • Współpraca z Centralą firmy w Niemczech
  • Współudział w przygotowywaniu budżetu i kontroli jego realizacji
  • Analiza odchyleń od budżetu
  • Wsparcie członków zespołu w realizacji bieżących zadań
  • Bieżąca współpraca i wsparcie analityczne dla innych działów firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zmysł analityczny
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość narzędzi wspierających biznes, np. VBA, Power Query
  • Mile widziana znajomość SAP

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku (współpraca z Centralą w Niemczech)
  • Umowę o pracę na okres 18 miesięcy
  • Benefity pozapłacowe, między innymi opieka medyczna, karta multisport, dofinansowanie do nauki języków obcych, dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracę w zróżnicowanym, zgranym zespole