Kierownik Administracji i Biura Zarządu | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Administracji i Biura Zarządu
Katowice

Poszukujemy osoby pozytywnej, uporządkowanej, logicznej i konkretnej, posiadającej doświadczenie we współpracy z zarządem większej organizacji, która ma własne pomysły i nie boi się ich komunikować. Zadania obejmują koordynację pracy recepcji, sekretariatu i biura zarządu, nadzór wykorzystania floty samochodów służbowych, koordynację obsługi prawnej spółki, zapewnienie sprawnego obiegu dokumentacji, zarządzanie skomplikowanym kalendarzem kilku członków zarządu, itp.

Szczegółowe obowiązki obejmują:

? kierowanie podległym zespołem
? nadzorowanie ogółu prac administracyjno-biurowych
? weryfikacja i archiwizacja umów przychodzących i wychodzących
? oficjalna komunikacja i korespondencja zewnętrzna
? nadzór nad drukami wewnętrznymi i zewnętrznymi
? organizacja pracy Biura Zarządu
? uczestnictwo w spotkaniach Zarządu
? organizacja pracy i nadzór nad obszarem recepcji, sekretariatu
? nadzór nad flotą samochodów służbowych
? planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura
? administracyjne wsparcie dla pracowników
? tworzenie analiz, zestawień i raportów

Wymagania:

? doświadczenie na podobnym stanowisku ? minimum 5 lat ? szczególnie pożądane w  organizacji o rozbudowanej strukturze  która wymagała współpracy z szeregiem interesariuszy
? wykształcenie wyższe
? mile widziane będzie doświadczenie kierownicze
? biegłe posługiwanie się aplikacjami z pakietu MS Office
? zdolności analityczne w zakresie zbierania i przetwarzania danych
? swobodna komunikacja, umiejętność pracy z tekstem
? wielozadaniowość, samodzielność
? wysoki poziom kultury osobistej

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w silnej, rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz duże możliwości rozwoju zawodowego.