Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy (program dla Absolwentów) | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Engineering & Manufacturing specjalizuje się w rekrutacji profesjonalistów na stanowiska związane z inżynierią i zastosowaniem technologii. Współpracujemy m.in. z dostawcami rozwiązań dla automatyki przemysłowej, elektrotechniki, robotyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej. Poszukujemy pracowników dla firm działających w branży motoryzacyjnej, lotniczej, chemicznej, elektroniki użytkowej, produkcji materiałów budowlanych, instalacji wentylacyjnej i grzewczej, systemów sanitarnych oraz tworzyw sztucznych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Naszym Klientem jest globalny producent narzędzi i elektronarzędzi, lider w swojej branży. Obecnie w ramach rozszerzania działalności oraz rosnących potrzeb poszukujemy dla niego osób na stanowisko:

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy

(program dla Absolwentów)
cała Polska

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Demonstrowanie asortymentu elektronarzędzi, akcesoriów i narzędzi ręcznych użytkownikom końcowym i partnerom dystrybucyjnym.
  • Szkolenie użytkowników końcowych i Partnerów Handlowych w zakresie wydajnego i bezpiecznego użytkowania produktów.
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy o produktach, przewagach konkurencyjnych i zastosowaniach narzędzi.
  • Merchandising produktów w punktach sprzedaży Partnerów handlowych.
  • Udział w targach, wystawach i imprezach firmowych.
  • Wsparcie techniczno-handlowe Partnerów Handlowych.
  • Penetracja rynku w podległym regionie.
  • Dbanie o relację z partnerami Handlowymi.
  • Koordynacja działań między partnerem handlowym a zespołem.

Oczekiwania względem Kandydatów:

  • Wykształcenie ponadpodstawowe o profilu technicznym.
  • Doświadczenie lub znajomość branży elektronarzędzi będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość rynku instalacyjnego oraz hurtowni instalacyjnych  (ogrzewanie / hydraulika / wentylacja / klimatyzacja).
  • Zdolności techniczne oraz chęć ciągłego pogłębiania wiedzy o elektronarzędziach, akcesoriach i narzędziach ręcznych.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność samodzielnego działania i rozwiązywania problemów.
  • Otwartość na innych ludzi.
  • Gotowość do ciągłej nauki i pogłębiania wiedzy z zakresu produktów oferowanych przez pracodawcę.
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w Zespole.
  • Gotowość do regularnych podróży służbowych w ramach obsługiwanego regionu, prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje atrakcyjne warunki współpracy oraz szansę na rozpoczęcie kariery z globalną marką i możliwością licznych szkoleń oraz rozwoju.

Dodatkowo:

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet prywatnej opieki zdrowotnej,
  • kafeteria (z kartą Multisport),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • ekcje języka angielskiego dofinansowane przez pracodawcę,
  • regularne szkolenia produktowe i udział w Europejskim Programie dla Absolwentów,
  • odpowiednie wdrożenie do pracy oraz pełne wsparcie doświadczonych współpracowników.