Client Accountant | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK SSC/BPO specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do centrów usług wspólnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami z sektora SSC/BPO naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół SSC/BPO w HRK.

Client Accountant
Warszawa

Zadania:

  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca poprzez wykonanie odpowiednich operacji księgowych i terminowe przygotowanie raportów,
  • Udzielanie odpowiedzi na wszelkie zapytania klientów,
  • Tworzenie raportów miesięcznych związanych z kosztami budżetowymi oraz przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych,
  • Regularne monitorowanie rachunków bankowych przeznaczonych klientom, oraz sald kluczowych kont (należności, zobowiązania, VAT),
  • Zapewnienie terminowo przygotowanych przelewów między kontami klientów i korporacji,
  • Wspieranie procesu zarządzania kredytami i kontaktowanie się z klientami w kwestii otrzymanych płatności.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (B2+),
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w obszarze AP/AR/GL,
  • Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu PeopleSoft,
  • Umiejętność pracy zarówno w grupie, jak i indywidualnie.

Oferujemy:

  • Rozwój kariery w międzynarodowej firmie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym środowisku,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.