Junior Payroll Project Manager | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukajuemy osoby na stanowisko:

Junior Payroll Project Manager
województwo: wielkopolskie

Zadania:

  • Zarządzanie bądź wspieranie projektów z obszaru automatyzacji procesów HR,
  • Wprowadzanie możliwych usprawnień i ulepszeń w systemach HR mających na celu optymalizację procesów kadrowo ? płacowych,
  • Monitorowanie działania systemów HR oraz rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • Monitorowanie KPI, przygotowywanie zestawień i analiz danych,
  • Przekazywanie raportów, analiz i prezentacji z zakresu kadr i płac klientom wewnętrznym.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, preferowane z zakresu kadr i płac,
  • Bardzo dobra znajomość systemów HR (np. myHR, Kronos),
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów i analiz płacowych,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Znajomość prawa pracy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Dużą samodzielność i swobodę działania,
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.