FP&A Reporting Specialist | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla dużej spółki z branży transportowej poszukujemy specjalisty na stanowisko

FP&A Reporting Specialist
miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie procesu zamknięć okresowych z perspektywy FP&A, w tym zbieranie, konsolidacja i prezentacja danych finansowych
  • Wsparcie w przygotowaniu rozliczeń międzyokresowych przychodów i kosztów
  • Wsparcie raportowania poszczególnych jednostek biznesowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz wspierających decyzje zarządcze
  • Sporządzanie analiz ad hoc
  • Wsparcie procesu budżetowania rocznego za pomocą analizy danych
  • Zapewnianie wglądu w wyniki finansowe poprzez dokładne, terminowe i odpowiednie raportowanie
  • Interpretacja i komunikacja wyników, raportów i analiz
  • Wdrażanie usprawnień i doskonalenie informacji zarządczej

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze raportowania FP&A
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/finansowe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz narządzi wspierających raportowanie
  • Zmysł analistyczny
  • Nastawienie na rozwój
  • Bardzo dobra oraganizacja pracy

Oferujemy:

  • realny wpływ na strategie i kierunek rozwoju firmy
  • multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • świadczenia dodatkowe powiązane z branżą