Młodszy Inżynier Opakowań / Junior Packaging Engineer | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Production aktywnie wspiera firmy z sektora produkcyjnego w pozyskiwaniu wysokiej klasy specjalistów i menedżerów odpowiedzialnych za wytwarzanie różnego typu dóbr materialnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną, która obecnie z uwagi na rozwój działu projektowania i rozwoju opakowań poszukuje kandydatów, którzy chcieli by zdobywać swoje pierwsze doświadczenia na stanowisku:

Młodszy Inżynier Opakowań / Junior Packaging Engineer
miejsce pracy: Łódź

Twoje obowiązki:

  • Wspieranie zespołu odpowiedzialnego za opakowania i ich wykonanie w głównych działaniach
  • Prowadzenie nowych projektów / aktualizacja danych w narzędziu do zarządzania projektami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Przesyłanie elektronicznej wersji wszystkich dokumentów do opracowania
  • Koordynacja dystrybucji kolorowych broszur standardowych
  • Koordynacja próbek produkcyjnych - sortowanie i przechowywanie, wysyłanie próbek, dopasowywanie kolorów, testowanie i pierwsza produkcja
  • Indywidualna praca nad prostymi projektami

Oczekiwania:

  • Preferowany student ostatniego roku / absolwent technikum lub mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej/inżynieryjnej na stanowisku praktykanta lub młodszego specjalisty / inżyniera
  • Dobry poziom języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość programu Excel
  • Bardzo dobre umiejętności administracyjne, dbałość o szczegóły
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy

Oferta pracodawcy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze, premie)
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Praca w firmie o bardzo wysokich standardach bezpieczeństwa
  • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, napoje, parking dla pracowników, dodatkowe świadczenia socjalne, dofinansowanie wypoczynku, program rekomendacji pracowników, możliwość uzyskania uprawnień, inicjatywy dobroczynne