Młodszy Specjalista ds. Administracji HR | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Human Resources specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i menedżerów HR na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Mamy unikalne na polskim rynku doświadczenia w budowaniu całych struktur działów personalnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta, firmy międzynarodowej,

poszukujemy kandydata/tki na stanowisko

Młodszy Specjalista ds. Administracji HR
Wrocław

kontrakt - 12 miesięcy

Zadania:

  • Wsparcie zespołu Administracji HR w bieżących zadaniach;
  • Wsparcie w tworzeniu dokumentów personalnych;
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i informacji;
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów, analiz, zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy;
  • Bieżące odpowiadanie na pytania pracowników;
  • Wsparcie Zespołu w realizacji zadań w obszarze administracji benefitami.

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia zawodowego lub chęć rozwoju w obszarze administracji HR;
  • Bardzo dobrej lub biegłej znajomości języka angielskiego ? warunek konieczny;
  • Motywacji do pracy w HR;
  • Nastawienia na zdobywanie wiedzy i rozwój osobisty;
  • Umiejętności organizacji pracy własnej w dynamicznym środowisku.