Quality Manager | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Quality Manager
województwo: śląskie

Zadania:

  • Nadzór nad kilkunastoosobowym działem jakości;
  • Nadzór nad rozwiązywaniem problemów reklamacyjnych i  jakościowych od klientów zewnętrznych;
  • Kontrolowanie procesu produkcyjnego oraz wyrobu gotowego;
  • Udział we wdrażaniu nowych linii produktowych;
  • Prowadzenie projektów jakościowych;
  • Podnoszenie jakości wytwarzanych produktów i minimalizacja odsetka reklamacji;
  • Współpraca ze wszystkimi komórkami w organizacji.

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia na stanowisku kierownika jakości w branży produkcyjnej ? produkcja krótkoseryjna/ na zamówienie - warunek konieczny!;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Duża samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod wpływem czasu;
  • Wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Bardzo bogaty pakiet socjalny.