Programista PLC | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodwej firmy z branży produkcji maszyn, poszukuje kandydata na stanowisko:

Programista PLC

Zadania:

  • określenie zapotrzebowania materiałowego dla zleceń przeznaczonych do realizacji
  • udział w uruchamianiu maszyn w warsztacie i u polskiego klienta, w tym szkolenie klientów
  • rozwiązywanie problemów programowych i elektrycznych maszyn nowych i używanych
  • osoba kontaktowa do obsługi / rozwiązywania problemów u polskich klientów
  • udział w przeprowadzaniu przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń
  • analizowanie i korekta dokumentacji technicznej (schematy połączeń, listy parametrów, raporty z testów, ...)
  • współpraca z centralą firmy w Niemczech

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP G1/G2/G3
  • mile widziana wiedza techniczna (WinCCflexible, STEP 7 i Portal TIA, ProfiNet, falowniki, ERP)
  • umiejętność programowania i IBN sterowników Siemens
  • wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego
  • samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie działającej od kilkunastu lat na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • wsparcie zespołu specjalistów
  • świadczenia z ZFŚS
  • finansowanie nauki języków obcych