Asystent Zarządu ds. Gospodarki Odpadami | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Zarządu ds. Gospodarki Odpadami
województwo: śląskie

Zadania:

  • Bieżąca współpraca z Zarządem;
  • Przygotowywanie analiz, rozliczeń/raportów i kalkulacji na potrzeby Zarządu, w szczególności w obszarach technicznych związanych z ochroną srodowiska i gospodarką odpadami;
  • Analiza rynku i przepisów dotyczących branży gospodarki odpadami;
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi w ramach realizowanych projektów;
  • raportowanie do Zarządu Spółki.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego / Asystenta Zarządu w firmie logistycznej lub działającej w sektorze ochrony środowiska;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Energiczność i szybkość /sprawność w działaniu;
  • Decyzyjność;
  • Wysokie zdolności analityczne i interpersonalne;
  • Perfekcyjna organizacja pracy;
  • Zdolność szybkiego uczenia się/łatwość przyswajania nowych tematów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Nastawienie na intensywny rozwój.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie;
  • Samochód słuzbowy;
  • Możlwości rozwoju.