Sales Manager Key Account - Komponenty Budowlane | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Sales Manager Key Account - Komponenty Budowlane:

Sales Manager Key Account - Komponenty Budowlane
województwo: cała Polska

Zadania:

  • Opracowywanie strategii oraz określenie celów biznesowych;
  • Definiowanie oraz realizowanie odpowiedniego planu działania mającego na celu maksymalizacje zysków;
  • Badanie rynku u klientów i konkurencji;
  • Współpraca z instalatorami, prezentowanie produktów firmy;
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z instalatorami;
  • Współpraca z dystrybutorami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe handlowe lub techniczne;
  • Angielski na poziomie B2;
  • Doświadczenie w sprzedaży komponentów budowlanych lub półfabrykatów z sektora premium;
  • Doświadczenie w rozwoju biznesu i tworzeniu sieci kontaktów;
  • Znajomość rynku instalacyjnego;
  • Wiedza techniczna i umiejętność zrozumienia wymagań technicznych projektów kierowanych do instalatorów;
  • Analityczny sposób myślenia;
  • Umiejętność  budowania relacji.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie home office w międzynarodowym zespole i globalnej firmie
  • Wynagrodzenie podstawowe, premie, narzędzia pracy.