Specjalista ds. Zakupów | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów
województwo: śląskie

Zadania:

  • Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Monitorowanie cen i pozyskiwanie informacji dotyczących źródeł zaopatrzenia
  • Analiza stanów magazynowych, optymalizacja zapasów
  • Analiza merytoryczna dostawców
  • Optymalizacja kosztów zakupów
  • Negocjowanie warunków umów
  • Prowadzenie dokumentacji zamówień w systemie
  • Nadzór nad realizacją zamówień
  • Kontrola terminów i realizacji dostaw
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie związane z importem towarów
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Samodzielne stanowisko
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy