Koordynator Sprzedaży B2B (Bawaria) | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, oferująca komponenty oraz rozwiązania ze stali do szerokiego grona odbiorców (B2B). W związku z rozwojem sprzedaży na rynkach zagranicznych, poszukujemy doświadczonego Koordynatora Sprzedaży (B2B) na region południowych Niemiec. Zapraszamy do aplikowania osoby mieszkające na co dzień na ww. terenie.

Koordynator Sprzedaży B2B (Bawaria)
południe Niemiec

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie silnych relacji handlowych z Klientami firmy na terenie południowych Niemiec;
  • Pozyskiwanie nowych Klientów w celu systematycznego zwiększania wartości sprzedaży oraz rozbudowy portfela Klientów;
  • Koordynowanie działań i pośredniczenie w relacji między spółką a Klientami;
  • Aktywna sprzedaż oraz doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej firmy;
  • Przygotowywanie ofert oraz prezentacji handlowych we współpracy z działem technicznym w Polsce;
  • Bieżące raportowanie.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w branży technicznej/ przemysłowej/ budowlanej do sektora B2B;
  • Wyższe wykształcenie techniczne będzie atutem;
  • Biegła znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna polskiego i angielskiego;
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, umiejętność planowania pracy własnej;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz benefity pozapłacowe;
  • Elastyczny czas pracy oraz niezależność w podejmowaniu decyzji;
  • Szkolenia stanowiskowe i produktowe, wsparcie techniczne.