Starszy Specjalista ds. BHP | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta, nowoczesnej i prężnie działającej firmy produkcyjnej z zakładem zlokalizowanym w Drezdenku, wchodzącej w skład międzynarodowej grupy, poszukujemy ambitnej i doświadczonej osoby w obszarze BHP, PPOŻ i OŚ na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. BHP

miejsce pracy: Drezdenko

Zadania:

  • Inicjowanie i wdrażanie działań udoskonalających bezpieczeństwo pracy
  • Popularyzowanie tematyki BHP wśród pracowników
  • Inicjowanie działań podnoszących zaangażowanie pracowników w tworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca pracy, podnoszenie świadomości bezpiecznej pracy
  • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z obowiązującym prawem i wymogami firmy
  • Przygotowywanie okresowych analiz BHP
  • Koordynowanie prac nad oceną i aktualizacją ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP
  • Przeprowadzanie przeglądów, kontroli BHP i pomiaru środowiska pracy
  • Koordynowanie działań związanych z ochroną środowiska
  • Raportowanie do Dyrektora Zakładu

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze BHP, PPOŻ, OŚ w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • Uprawnienia Inspektora Ochrony PPOŻ
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa z zakresu BHP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja)
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi

Nasz Klient oferuje:

  • Odpowiedzialną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie wchodzącej w skład międzynarodowej grupy
  • Stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie)
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, fundusz socjalny).

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapewniamy pełną dyskrecję!