Technik Utrzymania Ruchu | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

W imieniu naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu.

Technik Utrzymania Ruchu
Kędzierzyn-Koźle

Zadania:

  • Utrzymywanie sprawności maszyn oraz nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem infrastruktury urządzeń na terenie zakładu;
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego, realizacja napraw lub konserwacji infrastruktury zgodnie z harmonogramem;
  • Udział w projektach inwestycyjnych oraz montażu nowych linii produkcyjnych;
  • Zamawianie i nadzór nad częściami zamiennymi, optymalizacja stanów magazynowych części zamiennych;
  • Monitorowanie i bieżące raportowanie działań w dziale UR.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku;
  • Wykształcenie techniczne oraz praktyczna znajomość zagadnień z zakresu: mechaniki, automatyki, elektryki, elektromechaniki;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w zakresie wykonywanych obowiązków;
  • Mile widziane uprawnienia SEP E1;
  • Podstawowa znajomość MS Office/Excel;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Rozwój zawodowy - możliwość budowania ścieżki kariery;
  • Premiowy system motywacyjny;
  • Dodatkową opiekę medyczną;
  • Pakiet świadczeń w ramach ZFŚS (m.in. karta MultiSport, dopłata do kolonii dzieci, i inne);
  • Wsparcie w podnszeniu kwalifikacji zawodowych.