Specjalista ds. BHP | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. BHP
województwo: lubelskie

Zadania:

  • nadzór, doradztwo i interpretacja przepisów BHP oraz aktualizacja dokumentacji wewnętrznej
  • opiniowanie dokumentacji technicznej i techniczno-ruchowej
  • przeprowadzanie postępowania powypadkowego (analiza przyczyn i okoliczności, określanie wniosków profilaktycznych oraz przygotowywanie dokumentacji)
  • prowadzenie kontroli warunków pracy w obszarach produkcyjnych, biurowych oraz podwykonawców
  • prowadzenie analiz wyników badań środowiska pracy oraz ocena narażenia
  • współpraca ze społecznymi inspektorami pracy oraz zewnętrznymi organami nadzoru

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • wiedza z  zakresu budowy i eksploatacji maszyn/urządzeń oraz wymagań przepisów bezpieczeństwa w tym zakresie
  • wiedza z zakresu ergonomii
  • znajomość przepisów bhp i p.poż
  • znajomość systemów OHSAS 18001/ PN-N 18001
  • mile widziana wiedza na temat stosowania niebezpiecznych chemikaliów i bezpieczeństwa przeciwpożarowego
  • mile widziana znajomość przepisów ADR, IATA DGR
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • mile widziane posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego systemu zarządzania BHP

Oferujemy:

  • premię miesięczną
  • bonusy świąteczne na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • bonus wakacyjny
  • premię roczną po przepracowaniu pełnego roku kalendarzowego
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia (pakiet medyczny)
  • dofinansowanie do aktywności fizycznej (Multisport)
  • paczki świąteczne dla dzieci
  • dofinansowanie kolonii wakacyjnych