Kontroler Jakości | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

HRK S.A. dla jednego ze swoich Klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektrotechnicznej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Kontroler Jakości

Zadania:

  • nadzór nad procesem produkcyjnym
  • rozpatrywanie reklamacji klienta opracowywanie działań korekcyjnych i korygujących
  • przygotowywanie reklamacji do dostawców
  • tworzenie dokumentacji jakościowej, planów kontroli
  • bezpośrednia współpraca z klientami zagranicznymi
  • przygotowywanie wskaźników jakościowych

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarach jakościowych
  • dokładność, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość podstawowych narzędzi jakościowych (Raport 8-D)
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość wymagań standardów ISO9001
  • mile widziane posiadanie uprawnień do przeprowadzania audytów wewnętrznych
  • uprawnienia SEP  będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • miłą atmosferę w przyjaznym zespole
  • bardzo dobre warunki pracy