Product Manager | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Agencja Doradztwa Personalnego HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych klientów, wiodącego na świecie producenta osprzętu siłowego i rozdzielnic (producenta najwyższej jakości elektrotechniki) poszukuje osoby na stanowisko:

Product Manager

Zadania:

  • budowa i realizacja strategii produktowej
  • odpowiedzialność za cały proces: analiza, przygotowanie rozwiązań/usług, wdrożenia i rozwój
  • nadzór nad wdrażanym projektem
  • gromadzenie wymaganej dokumentacji dotyczącej produktów na poszczególne rynki
  • nawiązywanie kontaktów z nowymi dostawcami i producentami
  • analiza rynku produktów elektrotechnicznych, wprowadzanie modyfikacji
  • zbieranie wymagań klientów dotyczących ulepszeń produktu
  • kontrola poprawności parametrów technicznych dotyczących produktów
  • ścisła współpraca z działem technicznym i handlowym
  • wsparcie działu marketingu w zakresie tworzenia dokumentów produktowych
  • monitorowanie wskaźników skuteczności wdrożenia produktów
  • proponowanie usprawnień dotyczących procesu rozwoju produktu i metod zarządzania projektem w firmie

Wymagania:

  • doświadczenie oraz wysokie kompetencje zarządzania projektem rozwoju nowego produktu (min. 3 lata)
  • znajomość zagadnień związanych z procesem marketingu, sprzedaży, rozwoju i zarządzania produktem
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane w obszarze Elektrotechniki, Elektryki i kierunków pokrewnych)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność współpracy i koordynacji pracy pomiędzy różnymi działami
  • umiejętności planowania i zarządzania, bardzo dobra organizacja pracy , umiejętność podejmowania decyzji oraz orientacja na wyniki
  • umiejętność adaptacji i szybkiego reagowania na zmiany
  • dobra komunikacja w języku angielskim

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę u producenta o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • miłą atmosfera w przyjaznym zespole
  • bardzo dobre warunki pracy
  • stabilizację zatrudnienia