Specjalista ds. Wycen / Kosztorysant | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Nasz klient, producent części i podzespołów mechanicznych m.in. dla przemysłu lotniczego, w związku z nowymi inwestycjami, poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:

Specjalista ds. Wycen / Kosztorysant
miejsce pracy: Poznań

Zadania:

opracowywanie modeli wycen z uwzględnieniem czasu, operacji i kosztów materiałów niezbędnych do produkcji i procesów zewnętrznych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe, mile widziane wyższe techniczne
  • znajomość rysunku technicznego i procesów obróbki skrawaniem
  • wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i technologicznych
  • mile widziana znajomość programu INVENTOR
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność
  • doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. wycen / zakupów
  • znajomość języka angielskiego lub języka francuskiego w stopniu średnio zaawansowanym

Nasz klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji
  • współpracę z doświadczonym zespołem technologów
  • interesującą pracę w stabilnej firmie

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami