Brygadzista | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista
województwo: śląskie

Zadania:

  • organizowanie pracy podległej zmiany (wyznaczanie i koordynowanie zadań)
  • kontrola jakości pracy podległego zespołu
  • zarządzanie nieobecnościami
  • dbanie o bezpieczeństwo pracowników
  • nadzór nad dokumentacją
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów BHP
  • znajomość MS Office
  • znajomość języka agielskiego i/lub niemieckiego - mile widziana

Oferujemy:

  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do posiłków
  • system kafeteryjny (vouchery na wydarzenia kulturalne, sportowe, bony na zakupy w wybranych sklepach)
  • wczasy pod gruszą
  • kurs języka niemieckiego lub angielskiego
  • imprezy integracyjne