Manager Sprzedaży Eksportowej - Maszyny Rolnicze | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla jednego z naszych Klientów w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Sprzedaży Eksportowej - Maszyny Rolnicze
województwo: małopolskie

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów głownie na terenie Europy ? m.in. dealerzy maszyn rolniczych;
  • Rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez sprzedaż zdalną oraz wizyty u klientów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblu;
  • Monitorowanie rynku i proponowanie nowych rozwiązań mających na celu maksymalizację zysków.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub ekonomiczne;
  • Doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych na terenie Europy;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego ? warunek konieczny;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy;
  • Interesujący system premiowy.