Pracownik Służby BHP - Inspektor ds. BHP | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Służby BHP

- Inspektor ds. BHP

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki na stanowisku:

  • realizacja zadań pracownika służby BHP w pełnym zakresie,
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP,
  • prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych,
  • prowadzenie magazynu odzieży i obuwia,
  • sporządzanie sprawozdań i raportów.

Wymagania na stanowisku:

  • wykształcenie kierunkowe ? technik BHP , wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe z zakresu BHP,
  • uprawnienia Inspektora BHP,
  • biegła znajomość przepisów BHP i PPOŻ,
  • znajomość prawa pracy,
  • umiejętność prowadzenia szkoleń BHP,
  • umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę  - możliwość zatrudnienia na cały etat lub część etatu,
  • Pakiet świadczeń pracowniczych.

Aplikuj Inne ogłoszenia Drukuj Oferty z 24h Zapisz do teczki Zamknij