Sales Specialist (Sea Freight) | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Logistics & Purchasing specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów dla firm z branży transport-spedycja-logistyka oraz na potrzeby firm handlowych, które posiadają w swojej strukturze dział logistyki lub zakupów. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta rozpoznawalnej  firmy spedycyjnej na terenie Gdyni poszukujemy osoby na stanowisko:

Sales Specialist (Sea Freight)
województwo: pomorskie

Zadania:

  • Nawiązywanie relacji z nowymi partnerami biznesowymi w zakresie transportu morskiego;
  • Przygotowywanie ofert dla potencjalnych Klientów także aktualizowanie ofert dla stałych Klientów,
  • Prowadzenie skutecznych negocjacji handlowych z dostawcami usług (Armatorami, Portami, Firmami Kontrolnymi, Przewoźnikami, Agentami, itp.)
  • Negocjowanie korzystnych stawek, oraz warunków współpracy;
  • Bieżący kontakt z istniejącymi Klientami w zakresie zapytań związanych z aktualnym zapotrzebowaniem;
  • Delegacje służbowe do Klientów,
  • Uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych targach branżowych;
  • Realizacja założeń budżetowych,
  • Raportowanie wyników sprzedaży,
  • Monitorowanie aktualnych trendów w branży.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych(sea);
  • Doskonała znajomość rynku morskich przewozów kontenerowych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe.