Kierownik Spedycji | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Logistics & Purchasing specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów dla firm z branży transport-spedycja-logistyka oraz na potrzeby firm handlowych, które posiadają w swojej strukturze dział logistyki lub zakupów. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta czołowej marki z branży FTL poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Kierownik Spedycji
lok. Wyszków

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów we współpracy z Działem Handlowym;
  • Udział w przetargach i przygotowywanie dokumentacji handlowej;
  • Pozyskiwanie i wybór przewoźników oraz ustalenie zasad współpracy z nimi.
  • Obsługa klientów w przewozach międzynarodowych;
  • Rozliczanie transportów;
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość sektora spedycji cało pojazdowej jak również branży TSL;
  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu zleceń oraz przewoźników;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat B.