Senior Accountant / Supervisor | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.
Senior Accountant - język niemiecki
miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych kilku Spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi,
  • Nadzór nad nowym, dużym projektem księgowym z udziałem kapitału międzynarodowego,
  • Nadzór merytoryczny i zarządzanie kilkuosobowym zespołem Młodszych i Samodzielnych Księgowych
  • Przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Uzgodnienia i analiza kont księgowych,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),
  • Przygotowywanie raportów GUS, NBP i na potrzeby klienta,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • Kontakt z Urzędami Skarbowymi/bankami/GUS/NBP/audytorami.

Profil kandydata:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (Starszy księgowy/Doświadczony Księgowy/Główny Księgowy),
  • Znajomość systemów finansowo-księgowych,
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i podatków,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy z MS Office, w szczególności Excel, Word,
  • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji,
  • Dobre umiejętności organizacyjne i analityczne,
  • Aktywne podejmowanie zadań i umiejętność pracy z zespołem,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • Znajomość programu enova365 będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w modelu mieszanym biuro - dom lub pełen home office nawet po okresie pandemii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia,
  • Pracę w miłej atmosferze i wsparcie merytoryczne w ramach zespołu księgowego i podatkowego,
  • Pracę w doświadczonym zespole obsługującym duże i średnie podmioty z kapitałem zagranicznym, możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość ustalenia optymalnych godzin pracy, a po okresie próbnym korzystania z opcji home office,
  • Korzystną lokalizację - Warszawa Centrum
  • Realny wpływ na ścieżkę kariery oraz szansę rozwoju i awansu,