Key Account Manager | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość
i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości
. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.
Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Poza usługami rekrutacyjnymi wspieramy naszych Klientów w zakresie projektów badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowaniu ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Key Account Manager
województwo: śląskie

Zadania:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych na przypisanych rynkach zagranicznych
  • Obsługa kluczowych klientów, dbałość o wzajemne relacje i długotrwałą współpracę
  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych
  • Wizyty bezpośrednio u klientów
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji i rozmów handlowych
  • Kontrola realizacji zamówień
  • Monitorowanie i bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji, poszukiwanie nowych szans rozwoju i sprzedaży produktów
  • Udział w targach branżowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętności negocjacyjne, zdolności interpersonalne i sprzedażowe
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność planowania i analizy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Interesującą, samodzielną oraz pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, udział w szkoleniach, targach i wydarzeniach branżowych
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport oraz liczne świadczenia z ZFŚS