Lider Spedycji Międzynarodowej | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Logistics & Purchasing specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów dla firm z branży transport-spedycja-logistyka oraz na potrzeby firm handlowych, które posiadają w swojej strukturze dział logistyki lub zakupów. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Lider Spedycji Międzynarodowej
województwo: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa operacyjna zleceń przyjmowanych do realizacji;
  • Bieżąca współpraca z podwykonawcami (przewoźnicy, partnerzy spedycyjni);
  • Efektywne planowanie przewozów;
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych;
  • Budowanie pozytywnych relacji ze zleceniodawcami oraz zleceniobiorcami;
  • Realizacja założeń budżetowych.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ? warunek konieczny;
  • Doświadczenie z flotą własną ? warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z realizacją drogowych przewozów krajowych oraz  międzynarodowych ? zagadnienia operacyjne, formalno-prawne;
  • Język angielski ? komunikatywny w mowie i piśmie.