Inżynier Sprzedaży B2B | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Katowice działa na terenie Polski południowej, specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich obszarach a w szczególności: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, HR, IT oraz budownictwo i nieruchomości. Realizujemy procesy dla polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich sektorach gospodarki.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: hrk.pl/pl/oddzial-katowice.

Dla Naszego klienta międzynarodowej organizacji w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży B2B
województwo:śląskie

Zadania:

  • Sprzedaż produktów firmy na terenie woj. śląskiego;
  • Przygotowywanie ofert dopadowanych do potrzeb klientów;
  • Prowadzenie negocjacji, zawieranie umów oraz obsługa posprzedażowa;
  • Doradztwo techniczne;
  • Budowanie trwałych relacji z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • 3 lata doświadczenia na stanowisku handlowym w branży technicznej/przemysłowej - warunek konieczny;
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej B2B będzie ogromnym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
  • Otwartość i komunikatywność;
  • Duża samodzielność w działaniu i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwości rozwoju;
  • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy;
  • Pakiet benefitów;
  • Narzędzia pracy.