Regionalny Przedstawiciel Handlowy | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK FMCG specjalizuje się w rekrutacji kadry menedżerskiej i eksperckiej na potrzeby sektora dóbr szybko zbywalnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami branży FMCG naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół FMCG w HRK.

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta produktów spożywczych. Poszukujemy Regionalnego Przedstawiciela Handlowego ds. Kanału Zoologicznego.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
województwo: pomorskie

Zadania:

  • Sprzedaż i promocja produktów marki
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Koordynacja sprzedaży produktów
  • Stały kontakt z klientami detalicznymi, hurtowniami
  • Dbanie o wizerunek produktów marki
  • Rozwój regionalnego potencjału sprzedażowego

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziana znajomość branży zoologicznej oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne
  • Duża łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność za prace

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Benefity pozapłacowe
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy