Specjalista ds. Sprzedaży | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK Retail specjalizuje się w rekrutacji kadry menedżerskiej i eksperckiej na potrzeby sieci handlowych oraz organizacji z obszaru sprzedaży detalicznej i hurtowej. Dzięki współpracy z czołowymi firmami branży retail naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół Retail w HRK.

Dla naszego klienta, firmy z branży wyposażenia wnętrz poszukujemy osoby:

Specjalista ds. Sprzedaży/ Sprzedawca
województwo: mazowieckie

Zadania:

  • aktywna obsługa klienta
  • umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • obsługa posprzedażowa kluczowych klientów

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność budowania długofalowych relacji
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • znajomość wskaźników/ KPI sprzedażowych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + system motywacyjny
  • pakiet benefitów
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole
  • możliwość szybkiego awansu