Projektant Systemów Sterowania | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla swojego kluczowego Klienta - znanej firmy zajmującej się produkcją maszyn do zastosowań w szeroko pojętej automatyce przemysłowej i budynkowej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant Systemów Sterowania

Zadania:

  • tworzenie projektów sterowania elektrycznego oraz pneumatycznego aplikacji przemysłowych budowy maszyn w programie EPLAN electric P8
  • dobór rozwiązań technicznych (sprzętowych - AKPIA, sieciowych)
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla wykonanych aplikacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub trwająca nauka na kierunku technicznym
  • bardzo bobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej - elektrycznej,
  • znajomość podstaw programu EPLAN electric P8 lub podobnych
  • znajomość podstaw programu AutoCad,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie, silna motywacja, dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie przy pracy na montażu elektrycznym będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość zagadnień związanych z pneumatyką będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość zagadnień związanych z dyrektywami w celu nadania znaku CE również będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zapewniamy uczestnictwo w szkoleniach, doskonalenie zawodowe możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia adekwatne do zaangażowania w realizacjach
  • praca w bardzo dobrych warunkach lokalowych, w miłej partnerskiej atmosferze
  • duża różnorodność prowadzonych projektów