GL Accountant | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
HRK SSC/BPO specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do centrów usług wspólnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami z sektora SSC/BPO naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół SSC/BPO w HRK.

Dla naszego klienta, amerykańskiej korporacji która w chwili obecnej rozwija swoje centrum SSC na terenie Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior GL Accountant with English

Jeżeli:

- Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w księgowości GL,

- Znasz na poziomie bardzo dobrym język angielski,

- Chciałbyś rozwijać się w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego?

Senior GL Accountant
Warszawa

Zadania:

  • Realizacji czynności związanych z zamknięciem miesiąca zgodnie z US GAAP i wewnętrznymi wytycznymi,
  • Rozwiązywanie zagadnień merytorycznych,
  • Współpracy z jednostkami na terytorium lokalnym, audytorami, doradcami podatkowymi,
  • Proponowanie usprawnień procesów,
  • Wdrażanie innych członków zespołu oraz udzielanie merytorycznego wsparcia.

Wymagania:

  • Kilku letnie doświadczenie w księgowości GL,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office.

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • System MyBenefit,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego  - dofinansowanie do dowolnego kursu.