Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu
Zespół HRK Financial Markets specjalizuje się w rekrutacji specjalistów i menedżerów na potrzeby banków, firm ubezpieczeniowych, domów maklerskich i towarzystw funduszy inwestycyjnych. Wieloletnie doświadczenie konsultantów HRK pozwala skutecznie spełniać potrzeby zarówno Pracodawców, jak i Kandydatów. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się spółki finansowej poszukujemy Specjalisty ds. ryzyka kredytowego. Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za współtworzenie polityki ryzyka kredytowego.

Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego
miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współpraca przy współtworzeniu polityki kredytowej oraz wdrażaniu procesów w systemach wewnętrznych,
  • Automatyzacja i optymalizacja procesów oceny ryzyka kredytowego w systemie (workflow) oraz ich bieżący monitoring
  • Znajomość zagadnień z zakresu raportowania BIK i BIG
  • Przygotowywanie analiz i rekomendacji w zakresie kształtowania polityki kredytowej w oparciu o wewnętrzne bazy danych

Wymagania:

  • Doświadczenia w obszarze ryzyka kredytowego w segmencie kredytów detalicznych w banku bądź instytucji finansowej
  • Doświadczenia w pracy z danymi z BIK i BIG
  • Dobrej MS Excel
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętność programowania lub/i znajomości narzędzi statystycznych, SQL ? mile widziane
  • Znajomości metodyki budowy/walidacji modeli ryzyka kredytowego - mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach stałej umowy o pracę
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym coworkingowym biurze (Warszawa ul. Krakowiaków)
  • Samodzielną, ciekawą i inspirującą prace w dynamicznie rozwijającym się zespole doświadczonych i mocno zmotywowanych ludzi
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • Owocowe poniedziałki