Agencja rekrutacyjna - oddział Katowice | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Agencja rekrutacyjna HRK - oddział w Katowicach

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów, inżynierów, managerów oraz wyższej kadry kierowniczej i członków zarządu. Współpracujemy z firmami z kapitałem polskim oraz zagranicznym. Wspieramy naszych klientów w prowadzeniu rekrutacji w następujących obszarach specjalizacyjnych: inżynieria i produkcja, sprzedaż i marketing, administracja, księgowość i finanse, kadry i płace oraz budownictwo i nieruchomości.
Realizujemy procesy w następujących sektorach: motoryzacyjnym, lotniczym, elektroniki użytkowej, chemicznym, tworzyw sztucznych, materiałów budowlanych, techniki grzewczej i sanitarnej, petrochemicznej, automatyki przemysłowej oraz dla przemysłu ciężkiego.  

Zalety współpracy:

  • naszych konsultantów wyróżnia wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na terenie Polski południowej oraz ekspercka wiedza i doświadczenie, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów;
  • w codziennej pracy wykorzystujemy direct search jako najbardziej skuteczną metodę pozyskiwania talentów;
  • jesteśmy ambasadorami naszych klientów, dbamy i rozwijamy ich pozytywny wizerunek;
  • wierzymy, że naszą największą zaletą jest zaangażowanie i doskonała znajomość lokalnego rynku.


Z uwagi na cross dywizyjność naszego oddziału realizujemy wszystkie typy stanowisk specjalistycznych, managerskich oraz kierowniczych dla każdej z gałęzi przemysłu produkcyjnego oraz dystrybucji. 

Opiekunowie

Anna Wygaś

Regional Manager
HRK Katowice