Kariera w HRK | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Kariera w HRK

Obszar Human Resources to Twoja pasja? Chcesz rozwijać swoje skrzydła w rekrutacji, obsłudze kadr i płac, a może badaniach potencjału zawodowego? Dołącz do nas!

Poznaj nas bliżej

HRK SA to polska firma, która powstała w 2000 roku z inicjatywy Zbigniewa Woźniakowskiego i Tomasza Sokołowskiego, którzy do dzisiaj kierują organizacją. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu w branży Human Resources HRK od początku wyróżniało się na rynku firm doradztwa personalnego w Polsce. Z czasem organizacja coraz bardziej się rozwijała i poszerzała zakres swoich usług. Obecnie HRK kompleksowo wspiera swoich klientów w takich obszarach jak: rekrutacja, executive search, obsługa kadr i płac, ocena i rozwój pracowników oraz employer branding.

Zobacz aktualne oferty pracy w HRK
1050+ aktywnych klientówAktywnie udzielamy się społecznie
Jesteśmy na rynku od 18 latŁączy nas
nie tylko praca
Chętnie dzielimy się wiedzą<br> i doświadczeniemChętnie dzielimy się wiedzą
i doświadczeniem
Jesteśmy na rynku od 18 latNasz zespół liczy ponad 370 osób

Dlaczego HRK?

Elastyczne podejście

Dopasowujemy stanowisko i ścieżkę kariery do potrzeb każdej osoby oraz umożliwiamy migrowanie między działami. Ty decydujesz, jaka forma współpracy jest dla Ciebie najlepsza – umowa o pracę, umowa zlecenie czy działalność gospodarcza.

Realny wpływ na to, jak rozwija się firma

Słuchamy sugestii i pomysłów pracowników – najlepsze wprowadzamy w życie.

Udział w prestiżowych projektach

Pracujemy dla największych polskich firm i międzynarodowych korporacji. Budujemy od początku zespoły w start-upach.

Klarowna ścieżka kariery

Od początku wiesz, jak możesz rozwijać się w organizacji.

Koleżeńska atmosfera

Tworzymy zgrany zespół. Dzielimy się doświadczeniami i udzielamy sobie porad, kiedy tylko jest taka potrzeba.

Dostęp do nowoczesnych narzędzi

Udostępnimy Ci najnowocześniejsze narzędzia rekrutacyjne – między innymi rozszerzoną wersję portalu LinkedIn. Jeśli zdecydujesz się na dołączenie do HRK Payroll Consulting, będziesz mieć dostęp do nowoczesnego oprogramowania, dzięki któremu zarządzamy dokumentacją personalną i rozliczamy wynagrodzenia dla pracowników naszych klientów.

Na jakie wartości stawiamy?

Szacunek

Szanujemy naszych klientów, kandydatów, pracowników i partnerów biznesowych. Ludzie stanowią istotę naszej działalności. Respektujemy różne poglądy, kultury, wyznania i idee.

Zaangażowanie

Bierzemy odpowiedzialność za wyniki pracy i w pełni angażujemy się w wykonywane zadania. Realizujemy je z najwyższą starannością.

Profesjonalizm

Zachowujemy wysokie standardy pracy. Przestrzegamy zasad etycznych i zachowujemy pełną poufność. Jesteśmy lojalni wobec naszych klientów, kandydatów i współpracowników.

Innowacyjność

Wyznaczamy kierunki działania, realizujemy nieszablonowe projekty, a także wdrażamy nowoczesne technologie i rozwiązania zwiększające efektywność naszej pracy.

Kooperacja

Wspieramy się w realizacji projektów i podnoszeniu kompetencji współpracowników. Wszyscy angażujemy się w rozwój firmy; dbamy o jej pozycję i wizerunek jako nadrzędne dobro.

Szkolenia

Szkolenia organizowane są w formie warsztatów teoretycznych oraz praktycznych.

W HRK dbamy o to, by nasi pracownicy stale się rozwijali i poszerzali swoje kompetencje. Jeśli wybierzesz ścieżkę rekrutacyjną, odbędziesz szkolenia z: rekrutacji, sprzedaży, researchu, zarządzania zespołem,wywiadu kompetencyjnego.

Szkolenia prowadzi kadra menedżerska oraz doświadczeni konsultanci HRK. Dodatkowo organizujemy szkolenia we współpracy z zewnętrznymi firmami szkoleniowymi. Skupiamy się wówczas na takich obszarach jak: negocjacje z klientem, sprzedaż, zarządzanie czasem, budowanie profesjonalnego wizerunku.

Pracując w dziale Payroll Consulting, możesz liczyć na cykliczne szkolenia z: prawa pracy i wynagrodzeń (zmiany prawne i nowelizacje), systemu kadrowo-płacowego Teta, obsługi pakietu Microsoft Office, zarządzania stresem, obsługi klienta.

Aplikujesz – co dalej? Rekrutacja w HRK

Obszar rekrutacji i HR Consultingu

  • Specjalista z wewnętrznego działu HR analizuje Twoje CV. Dzwonimy do Ciebie, aby zadać Ci kilka podstawowych pytań i przedstawić możliwości rozwoju w HRK.
  • Zapraszamy Cię na spotkanie z przedstawicielem wewnętrznego działu HR i określamy dalszy plan rekrutacji.
  • Pora na spotkanie i rozmowę z Business Unit Managerem danej linii rekrutacyjnej.
  • Ostatni etap rekrutacji to spotkanie z przedstawicielem zarządu. Odpowiedź w sprawie zatrudnienia dostajesz w ciągu max. 5 dni.
  • Witamy Cię na pokładzie!

Obszar Payroll Consultingu

  • Konsultant z wewnętrznego działu HR przygląda się Twojemu CV i przeprowadza z Tobą wywiad telefoniczny, podczas którego dowiadujesz się, co możemy Ci zaoferować. Pytamy Cię o podstawowe kwestie, jak motywacja do pracy w HRK czy dotychczasowy zakres Twoich obowiązków.
  • Czas, by się spotkać. Podczas rozmowy ze specjalistą wewnętrznego działu HR poznasz dalszy plan rekrutacji. Poprosimy Cię również o wypełnienie testu merytorycznego z zakresu kadr lub płac.
  • Zapraszamy Cię na spotkanie z Dyrektor Zarządzającą Działem Payroll – Małgorzatą Wiśniewską-Janus. Decyzję w sprawie zatrudnienia przekazujemy Ci w ciągu 14 dni.
  • Dołączasz do naszego zespołu!

Researcher

Wiążesz swoją przyszłość z branżą doradztwa personalnego? A może miałeś już okazję zdobyć pierwsze doświadczenie w rekrutacji? Jeśli tak, spróbuj swoich sił jako Researcher w HRK. Twoją rolą będzie poszukiwanie najlepszych kandydatów na rynku oraz weryfikacja ich doświadczenia. Będziesz ściśle współpracował z doświadczonymi konsultantami i uczestniczył w szkoleniach, które przygotują się do roli Associate Consultanta.

Co zyskasz, dołączając do nas?

    Rekrutacja/HR Consulting Payroll Consulting
Prywatna opieka zdrowotna
Karta sportowa
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie nauki języków obcych
Możliwość korzystania z funduszu socjalnego
Samochód służbowy dla kadry menedżerskiej
Nagrody indywidualne i zespołowe za realizację celów (m.in. wyjazd za granicę, weekend w SPA, dzień ze stylistą, kolacja zespołowa, bilety do teatru, strzelnica, kręgle, lot w tunelu aerodynamicznym)
Dodatki z okazji zmiany stanu cywilnego oraz powiększenia rodziny
Konkursy wewnętrzne z atrakcyjnymi nagrodami
Owocowe poniedziałki i czwartki
Bakaliowe środy

Opiekunowie rekrutacji HRK

Anita Derlatka
Specjalista ds. HR i komunikacji wewnętrznej
HRK Payroll Consulting
Katarzyna Prażanowska
Talent Acquisition Leader
HRK Rekrutacja