Webinarium. Jak zaprezentować się na spotkaniach biznesowych i podczas rozmów rekrutacyjnych | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Webinarium. Jak zaprezentować się na spotkaniach biznesowych i podczas rozmów rekrutacyjnych

26.05.2020
Główne zdjęcie artykułu

Poznaj z nami warsztat prawdziwego prezentera online. W imieniu CFA Society Poland oraz Grupy HRK już pod koniec maja zapraszamy na e-warsztat poświęcony technikom prezentacyjnym, który poprowadzi Aneta Czernek, Business Unit Manager, HRK Financial Markets, Quant & Data Science.

W dzisiejszych czasach tworzenie własnego wizerunku w sieci nabiera ogromnego znaczenia na rynku kandydata. Bez odpowiednio skonstruowanego personal brandingu trudno obecnie mówić o profesjonalizmie. Bieżąca sytuacja, wywołana przez pandemię COVID-19 przyspieszy zdecydowanie transformację usług rekrutacyjnych, dlatego odpowiednie kompetencje związane z prezentacją podczas wideokonferencji bądź rozmów rekrutacyjnych online stanowią must-have w portfolio każdego pracownika.

Jak odpowiednio zaprezentować się podczas spotkań biznesowych i rozmów rekrutacyjnych online? O jakich szczegółach pamiętać, by takie aplikacje jak Skype bądź Zoom nie okazały się barierą nie do przeskoczenia?

Poznaj z nami warsztat prawdziwego prezentera online. W imieniu CFA Society Poland oraz Grupy HRK już pod koniec maja zapraszamy na e-warsztat poświęcony technikom prezentacyjnym, który poprowadzi Aneta Czernek, Business Unit Manager, HRK Financial Markets, Quant & Data Science.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się TUTAJ