Tomasz Sokołowski liderem IRC | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Tomasz Sokołowski liderem IRC na rynek EMEA

22.05.2018
Główne zdjęcie artykułu

Tomasz Sokołowski, wiceprezes HRK, został nowym liderem w regionie EMEA sieci IRC Global Executive Search Partners. Polak zastąpi Gaye Özcan, sprawującą tę funkcję od 2016 roku.

Do zadań Tomasza należeć będzie wyznaczenie nowych kierunków rozwoju IRC na rynek EMEA (kraje leżące na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki) w odniesieniu do globalnych trendów rynku executive search, jak i koordynacja działań sieci w całej Europie.

Tomasz Sokołowski jest absolwentem handlu zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie ze specjalnością finansową oraz kursu administracji biznesowej organizowanego przez Uniwersytet w Minnesocie i SGH. Ma 17-letnie doświadczenie w branży doradztwa personalnego. Jako wiceprezes HRK odpowiada m.in. za projekty diagnozy kompetencyjnej, współtworzy metodologię i uczestniczy w projektach audytu osobistego, Assessment i Development Center, fuzjach oraz przejęciach, a także w restrukturyzacji zatrudnienia.

IRC Global Executive Search Partners to obecnie, wg rankingu Hunt Scanion Global 25, największa pod względem zasięgu geograficznego sieć stowarzyszeniowa firm executive search. Klienci IRC są obsługiwani przez ponad 80 biur na sześciu kontynentach. Obecnie organizacja zrzesza 350 konsultantów w zakresie Executive Search, którzy zrealizowali ponad 30 tys. projektów dla blisko 2000 klientów.

Firma HRK S.A. od 2011 r. jest wyłącznym partnerem sieci IRC w Polsce.