Piotr Mazurkiewicz z własnym panelem na FIS 2018 | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Piotr Mazurkiewicz z własnym panelem na FIS 2018

15.11.2018
Główne zdjęcie artykułu

15 listopada Piotr Mazurkiewicz, Partner Zarządu HRK, poprowadził swój autorski panel z uczestnikami konferencji Fund Industry Summit 2018.

Istotą panelu "Czy rynek kapitałowy jest atrakcyjny dla młodych ludzi?" była dyskusja na temat rynku kapitałowego z perspektywy młodego człowieka, oceny usług oferowanych przez TFI, znajomości produktów inwestycyjnych. Z panelu słuchacze mogli dowiedzieć się jak młodzi ludzie widzą siebie na rynku pracy. Czy TFI oraz inne instytucje finansowe są dobrym miejscem do podjęcia pierwszych kroków i budowania swojej kariery? Czego według Millenialsów brakuje w employer brandingu firm inwestycyjnych? Jakie są ich wymagania? Nietypowa formuła panelu – tzw. „fire chat” zapewniła ożywioną i pogłębioną dyskusję między prowadzącym a zaproszonymi gośćmi. Dzięki tej wymianie pytań i odpowiedzi słuchacze otrzymali przekrojowy obraz Millenialsów i ich podejścia do finansów.