Piotr Mazurkiewicz z globalnym awansem | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Piotr Mazurkiewicz z globalnym awansem

02.09.2019
Główne zdjęcie artykułu

Piotr Mazurkiewicz, partner HRK, został nominowany na stanowisko Regionalnego Lidera Specjalizacji Rynków Finansowych na Europę, Bliski Wschód oraz Afrykę.

2 września br. globalna organizacja IRC Global Executive Search Partners, której jesteśmy wyłącznym partnerem na Polskę, ogłosiła skład nowego zespołu projektowego ds. Usług finansowych i Praktyki Bankowej IRC Global Executive Search Partners. Wśród członków nowo powołanego zespołu znalazł się Piotr Mazurkiewicz, Partner HRK.

„Może to zabrzmi nieskromnie, ale obecnie jesteśmy najlepszym zespołem executive search dla rynków finansowych na całym świecie - od Nowego Jorku, przez 50 innych miast finansowych, po sam Londyn. Nasza obecność na praktycznie każdym rynku lokalnym, w połączeniu z globalnym podejściem, pozwala obsługiwać globalny i cyfrowy sektor finansowy. Wierzymy w to, że w najbliższej przyszłości instytucje finansowe przekształcą się w organizacje posiadające cechy firm technologicznych. To przyszłość nowoczesnej bankowości, a przed nami największa rewolucja technologiczna. Jako IRC Practice Group mamy pomysł, jak rozpoznać przyszłych liderów, którzy mogą znaleźć się na granicy tej zmiany" - komentuje Piotr Mazurkiewicz, IRC EMEA Practice Leader.

Gratulujemy Piotrowi tak prestiżowego awansu!