O LinkedIn na CFA Talent Workshop | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

O LinkedIn na CFA Talent Workshop

28.10.2019
Główne zdjęcie artykułu

25 października byliśmy gościem warszawskiego wydarzenia CFA Talent Workshop, organizowanego przez CFA Society Poland.

Druga edycja CFA Talent Workshop została skierowana do osób, które zgłosiły chęć udziału w CFA Institute Research Challenge lub nadal rozważają tę możliwość. Warsztaty były dedykowane studentom, chcącym pogłębić wiedzę z zakresu finansów oraz rozwoju kariery.

Spotkanie otworzył wykład prof. Krzysztofa Jajugi, który wprowadził zebranych w tematykę kwalifikacji CFA. Zaraz po nim studenci mieli okazję wysłuchać m.in. Katarzyny Ostap-Tomann (członka zarządu ds. finansowych, Cyfrowy Polsat), która opowiedziała o istocie relacji inwestorskich i prezentacji spółki, Karola Sadaja (country manager, Revolut Poland), opowiadającego o genezie powstania firmy i jej rozwoju, a także przedstawiciela HRK - Magdy Urbańskiej - na temat LinkedIn i zasad rządzących tym medium, a wpływających na rozwój biznesowego wizerunku w sieci.