Nowoczesny HR w logistyce? | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Nowoczesny HR w logistyce?

06.10.2020
Główne zdjęcie artykułu

Za nami pierwszy dzień konferencji XVII Forum Polskich Menedżerów Logistyki, organizowanej przez Puls Biznesu. Podczas tego wydarzenia uczestnicy mogli wysłuchać prezentacji Adama Brzozowskiego, client partnera w HRK.

Tematem wystąpienia był obraz dyrektora personalnego przyszłości, roboczo nazwanego Dyrektorem Personalnym ds. robotów cobotów. Prezentacja poruszyła również szeroko pojęty temat automatyzacji i robotyzacji procesów HR-owych, zwłaszcza w branży logistycznej.

Forum jest jednym z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym i na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń branżowych, co roku gromadząc najlepszych ekspertów i decydentów branży. Motywem przewodnim tegorocznej edycji było efektywne zarządzanie nowoczesnym łańcuchem dostaw w czasach nieprzewidywalnych sytuacji kryzysowych.