Nowe raporty już dostępne na naszej stronie! | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Nowe raporty już dostępne na naszej stronie!

14.04.2020
Główne zdjęcie artykułu

Z początkiem roku przeprowadziliśmy dwa badania rynkowe, których efekty są już dostępne w naszych raportach "Wizerunek rekrutera w branży IT" oraz "Stres w pracy. Raport 2020".

W marcu, jeszcze przed pandemią, zbadaliśmy pracowników innych firm pod kątem odczuwanego przez nich stresu, zarówno podczas rozmów kwalifikacyjnych, jak i w codziennej pracy. Wyniki naszego badania można przeczytać w najnowszym raporcie „Stres w pracy. Raport 2020”.

Z kolei drugi materiał został w całości poświęcony branży IT. Na co uwagę zwracają kandydaci branży IT? Co liczy się w pierwszej rozmowie z rekruterem oraz jak kandydaci postrzegają branżę HR - na te pytania odpowiada nasz najnowszy raport „Wizerunek rekrutera w branży IT”, autorstwa Laury Wydro.

Oba raporty dostępne na naszej stronie: https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/raporty-branzowe