Niebieski projekt dla Decathlon | HRK
irc ukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menuukryte ikony z menu

Niebieski projekt dla Decathlon

20.02.2020
Główne zdjęcie artykułu

W połowie lutego wystartowała nowa odsłona strony "Kariery" firmy Decathlon. Autorami projektu są członkowie zespołu HRK Employer Branding.

Chcąc skłonić kandydata do pracy w danej organizacji nie można zapomnieć o tak podstawowej rzeczy, jaką jest strona internetowa, stanowiąca oficjalne źródło wszelkich informacji.

By strona ta nie była suchym tekstem, powinniśmy w jak największym stopniu wykorzystać obraz, ikony, wideo i krótkie treści – zwłaszcza, że według wszelkich badań użytkownik poświęca średnio 15 sekund na stronę, a w przypadku braku zainteresowania od razu z niej wychodzi. Nasza strona powinna być również miejscem, gdzie kandydat bez problemu znajdzie aktualne oferty pracy, ale i kontakt w przypadku chęci sporadycznego złożenia aplikacji. I na koniec, nie zapominajmy, że większość osób przegląda nasze strony z poziomu telefonu, zadbajmy więc o to, by nasza strona była mobilna.

Efekty prac naszego zespołu możecie zobaczyć tu: http://www.decathlonkariera.pl/